Kontakt

Styrelsen

 

Martin - Ordförande,Souvenirer, Facebook

Mail: martin@bskv.se 


Magnus J - Sekreterare

Mail: jansson@bskv.se 


Magnus W - Kassör, medlemsansvarig

Mail: winblad@bskv.se

 

Hampus  - Webbansvarig, Souvenirer, Ledamot

Mail: hampus@bskv.se

 

Carro  - Ledamot

Mail: carro@bskv.se

 

Micke  - Ledamot

Mail: micke@bskv.se

 

Eleonor  - Vice ordförande, Ledamot 

Mail: eleonor@bskv.se 


Jens  - Ersättare

Mail: jens@bskv.se

 

Mia  - Ersättare

Mail: mia@bskv.se